Darmowa dostawa od 50,00 zł

Sposób i koszt dostawy

Zamówienia dostarczamy szybko i wygodnie w całej Polsce. Oferujemy kilka metod dostawy, w tym odbiór osobisty w ponad 30.000 punktów w całej Polsce.

Dostarczamy na nasz koszt zamówienia z przedpłatą o wartości:
  • od 50 zł (Paczkomaty InPost i Orlen Paczka)
  • od 199 zł (pozostałe formy dostawy)
Dostawę możesz również opłacić punktami zgromadzonymi w programie lojalnościowym MACROVITA!

ORLEN PACZKA

przedpłata: 9,90 zł (od 50 zł - gratis) | pobranie: brak opcji

Ubezpieczona paczka możliwa do odebrania w sieci kiosków i saloników RUCH, które są oznakowane logiem ORLEN Paczka, a także w Automatach Paczkowych lub na wybranych stacjach paliw ORLEN. Dostawa w 2-3 dni robocze. Do odbioru potrzebujesz kod, który otrzymasz SMSem. Na odbiór paczki masz 3 dni robocze.

Przesyłkę można śledzić na stronie internetowej ORLEN Paczkawięcej >>>

PACZKOMATY INPOST

przedpłata: 12,90 zł (od 50 zł - gratis) | pobranie: brak opcji

Nowoczesny system ponad 20.000 skrytek pocztowych. Dostawa już nawet w 1 dzień roboczy. Odbiór paczki możliwy po otrzymaniu od InPost wiadomości e-mail lub SMS lub informacji przekazanej w aplikacji mobilnej. Przesyłka czeka w paczkomacie 2 dni.

Przesyłkę można śledzić na stronie internetowej InPost. więcej >>>

ODBIÓR W PUNKCIE (PLACÓWKI I AUTOMATY POCZTOWE, STACJE ORLEN, SKLEPY ŻABKA)

przedpłata: 12,90 zł (od 199 zł - gratis) | pobranie: brak opcji

Szybka przesyłka poprzez Pocztę Polską - Pocztex PUNKT lub Pocztex AUTOMAT do ponad 17.000 punktów: placówki Poczty, sklepy Żabka, stacje ORLEN, kioski RUCH i automaty w Biedronce. Dostawa najczęściej w 1-2 dni robocze. Otrzymasz SMS lub e-mail o możliwości odbioru.

Przesyłkę można śledzić na stronie Poczty Polskiej. więcej >>>

KURIER INPOST

przedpłata: 15,90 zł (od 199 zł - gratis) | pobranie: 18,90 zł

Ubezpieczone przesyłki w 99% dostarczane następnego dnia (max. 3 dni). Kurierzy doręczają przesyłki od poniedziałku do piątku (dni robocze) w godz. 9-17.

Przesyłkę można na bieżąco monitorować na stronie internetowej InPost. więcej >>>

KURIER DPD

przedpłata: 15,90 zł (od 199 zł - gratis) | pobranie: 18,90 zł

Ubezpieczone przesyłki w 99% dostarczane następnego dnia (max. 3 dni). Kurierzy doręczają przesyłki od poniedziałku do piątku (dni robocze) w godz. 9-17.

Przesyłkę można na bieżąco monitorować na stronie internetowej DPD. więcej >>>

POCZTA POLSKA - Pocztex KURIER

przedpłata: 15,90 zł (od 199 zł - gratis) | pobranie: 18,90 zł

Nowoczesna przesyłka realizowana przez Pocztex KURIER. Dostawa pod wskazany adres w ciągu max. 2 dni roboczych. Paczka jest ubezpieczona. Otrzymasz SMS lub e-mail informujący o dostawie.

Przesyłkę można śledzić na stronie internetowej Poczty Polskiej. więcej >>>

Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

Realizacja zamówienia wynosi maksymalnie 7 dni roboczych liczonych od dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia, chyba że w wyjątkowych sytuacjach dłuższy termin jest podany bezpośrednio podczas składania zamówienia. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika, który prezentujemy podczas składania zamówienia. Podane czasy dostawy są standardowymi, wyrażonymi w dniach roboczych.

Sprawdź każdą odbieraną przesyłkę

Prosimy o dokładne sprawdzenie odbieranej przesyłki. Jeżeli jest ona uszkodzona, należy otworzyć paczkę przy kurierze lub w obecności listonosza. W przypadku uszkodzenia zawartości - należy spisać protokół szkody (protokół uszkodzenia przesyłki). Będzie on pomocny przy reklamacji usługi doręczenia.

Po okresie, w którym przesyłka oczekuje na odbiór, zostanie zwrócona do naszego sklepu. Nieodebranie przesyłki może być jednoznaczne z anulowaniem zamówienia. Niektóre opcje dostawy mogą nie być dostępne dla towarów o dużym gabarycie. W punktach odbioru nie są przyjmowane zwroty oraz reklamacje.

Ceny i terminy dostaw do państw Unii Europejskiej - kliknij TUTAJ.

pixel