WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę kosmetyków naturalnych MACROVITA & OLIVE-ELIA.

Klientom hurtowym oferujemy atrakcyjne kosmetyki naturalne w cenach hurtowych oraz współpracę w ramach dropshippingu czy cross-dockingu. Dzięki nam wygodnie i bez kosztów magazynowania zaoferujesz swoim Klientom kolekcję zdrowych, skutecznych i nagrodzonych kosmetyków naturalnych MACROVITA.

NASZA OFERTA:

  • bogata linia skutecznych kosmetyków naturalnych
  • dostęp online do wygodnej platformy zakupowej
  • szybka realizacja zamówień z bieżącą informacją o statusie

W celu nawiązania współpracy handlowej zapraszamy na dedykowaną stronę hurtowni kosmetyków MACROVITA - www.MACROVITA-HURT.pl.

* * *

Kosmetyki naturalne MACROVITA od blisko 40 lat dostarczają Klientom radości i pozytywnych emocji z zaskakujących efektów ich stosowania. Zawierają bogactwo ponad 200 naturalnych składników (również z certyfikatem ECOCERT). Nasze kosmetyki pochodzą z Grecji, w której natura ma swoje najpiękniejsze oblicze.

Kosmetyki MACROVITA nie zawierają parabenów, pochodnych ropy naftowej lub genetycznie zmutowanych substancji, są wolne od wazeliny i glikolu propylenowego.

MACROVITA to kosmetyki skuteczne, nagrodzone (pięć tytułów BEST BEAUTY BUYS Magazynu InStyle oraz tytuł DOBRA MARKA 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii kosmetyków naturalnych z ekstraktem z oliwek nadany przez redakcję Forum Biznesu oraz Biznes Trendy pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk) i uzyskujące pozytywne opinie osób najważniejszych, tj. naszych Klientów.

Ze względu na ogromne zainteresowanie kosmetykami MACROVITA zapraszamy do współpracy zarówno drogerie, sklepy internetowe, jak i apteki, mydlarnie, sklepy zielarskie oraz salony kosmetyczne z całej Polski.

Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

MACROVITA naturalny peeling do twarzy z bio-oliwą i białą herbatą 50ml

MACROVITA naturalny peeling do twarzy z bio-oliwą i białą herbatą 50ml

64,90 zł brutto/1szt.64.90 pkt.(129,80 zł / 100ml brutto)
pixel