Wygodne zwroty przez Paczkomat

Naszym priorytetem jest Twoja pełna satysfakcja z kosmetyków MACROVITA.

Dlatego zakupione kosmetyki możesz odesłać wygodnie i tanio.

Aż do 30 dni wydłużyliśmy ustawowe 14 dni na odstąpienie od umowy. Umożliwiamy spokojną, przemyślaną decyzję we własnym domu.

Informacje o prawie odstąpienia od umowy prezentujemy TUTAJ.

Nie musisz się martwić o zwrot zamówienia i nie tracisz czasu na wypełnianie dokumentów. Na MACROVITA.pl udostępniliśmy wygodny kreator zwrotów, który wygeneruje dla Ciebie etykietę zwrotną. Wystarczy ją wydrukować i nadać przesyłkę w jednym z kilku tysięcy Paczkomatów.

Jak wygodnie odesłać produkty z zamówienia?

1. Zaloguj się na swoje konto i w sekcji „ZWROTY PRODUKTÓW” wybierz opcję „dodaj zwrot”. Wybierz zamówienie, z którego chcesz zwrócić produkty i wskaż produkty, które chcesz odesłać.

2. Wybierz opcję zwrotu przy użyciu przesyłki zwrotnej InPost Paczkomaty. Koszt przesyłki zwrotnej to tylko 9 zł. Kwota ta zostanie odliczona od zwracanej kwoty.

3. Przejdź dalej, by wybrać formę zwrotu środków pieniężnych - przelewem na konto bankowe lub na saldo w sklepie, co pozwoli wykorzystać środki przy okazji kolejnych zakupów.

4. Zaakceptuj zgłoszenie zwrotu i wydrukuj je razem z etykietą na paczkę zwrotną. Podpisz wygenerowany dokument odstąpienia od umowy i umieść go w przygotowanej przesyłce zwrotnej. Usuń starą etykietę, jeśli używasz tego samego pudełka, w którym dostarczyliśmy zamówienie. Na kartonie naklej wydrukowaną etykietę.

5. Udaj się do dowolnego Paczkomatu. Kod kreskowy z etykiety otworzy każdy paczkomat w Polsce, abyś mógł nadać przesyłkę zwrotną w dogodnej lokalizacji!

Powyższa informacja stanowi jedynie propozycję zwrotu zamówień dostarczonych na terenie Polski i w żaden sposób nie ogranicza ustawowego prawa do odstąpienia od umowy. Można skorzystać z tej opcji, jednak nie jest ona obowiązkowa. Można również odesłać nam rzecz w wybrany przez siebie sposób, ponosząc przy tym bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Szczegóły prezentujemy TUTAJ.

Prosimy pamiętać, że zgodnie z naszym regulaminem prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umowy, dla której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Polecane

pixel