Solidnie zapakowana i ubezpieczona paczka

Nasze przesyłki są odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone

Wszystkie paczki wysyłane z MACROVITA.pl są odpowiednio zabezpieczone, aby produkty nie uległy zniszczeniu w trakcie transportu.

Biodegradowalne opakowanie zgodne z zasadą "zero waste"

Poprzez „zero waste” można rozumieć ochronę wszystkich zasobów poprzez odpowiedzialną produkcję, konsumpcję, ponowne wykorzystanie i odzyskiwanie produktów, opakowań i materiałów. Kosmetyki zakupione na MACROVITA.pl pakujemy bardzo starannie w ekologiczne opakowania - wytrzymałe kartoniki wykonane z tektury. Tekturowe pudełka nadają się do ponownego recyklingu, dzięki czemu jeden materiał może zostać wykorzystany wielokrotnie.

Bezpieczne dla środowiska wypełnienie paczki

Puste przestrzenie wewnątrz kartonu wypełniamy szczelnie odpowiednim wypełniaczem, co doskonale zabezpiecza przesyłkę przed zgnieceniem lub przemieszczeniem. Chcąc dbać o środowisko naturalne, wykorzystujemy do zabezpieczania przesyłek wyłącznie naturalny materiał, czyli tzw. skropak. Ten ekologiczny groszek jest wytwarzany na bazie materiałów pochodzenia roślinnego, dzięki czemu ulega całkowitej biodegradacji. Jest przyjazny dla środowiska naturalnego oraz nietoksyczny, zatem w trakcie utylizacji nie powoduje zanieczyszczenia środowiska. Skropak może być również ponownie użytkowany przez naszych Klientów. Po spełnieniu swojej funkcji można go bezpiecznie zutylizować w procesie kompostowania lub poprzez rozpuszczenie go w wodzie. Jeżeli w procesie pakowania używamy folii bąbelkowej, to w dużej mierze jest ona pozyskana z otrzymanych przez nas dostaw produktów. Nie wyrzucamy materiału, który może być z powodzeniem wykorzystany ponownie.

Papierowa taśma zabezpieczająca

Każdą przesyłkę odpowiednio oklejamy papierową taśmą pakową, co jest niezbędne do bezpiecznego transportu. Plastikowe taśmy zabezpieczające przesyłki są jednym z największych zagrożeń dla środowiska naturalnego. Plastik nie ulega biodegradacji, co oznacza, że jego naturalne usunięcie jest niemożliwe. W MACROVITA.pl stosujemy zatem papierowe taśmy zabezpieczające, które w przypadku niewielkich przesyłek absolutnie wystarczą. Dla nas to niewielka zmiana, która dla środowiska ma ogromne znaczenie! Nie ma zatem ryzyka, że Państwa przesyłka zostanie uszkodzona podczas transportu i że mogłaby ona zaszkodzić środowisku naturalnemu.

Nasze kosmetyki pochodzą z legalnych źródeł i tak samo są przez nas dystrybuowane

Do każdego zakupu załączamy paragon a na życzenie wystawiamy faktury VAT. Wystarczy odpowiednią opcję zaznaczyć podczas składania zamówienia. Dokument znajdą Państwo w przesyłce lub - jeżeli taki jest Państwa wybór - prześlemy go na Państwa mail, co również należy uznać za ekologiczne rozwiązanie.

Z nami zawsze wiesz gdzie jest Twoja przesyłka

Masz zawsze możliwość śledzenia przesyłki na stronach internetowych firmy kurierskiej DPD, InPost, strony Paczkomatów, Paczki w RUCHu czy na stronach internetowych Poczty Polskiej. Linki do śledzenia przesyłek podajemy w mailu informującym o wysłaniu zamówienia.

Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

MACROVITA Olive.elia Time Repair naturalny krem przeciwzmarszczkowy na noc z bio-oliwą i awokado wszystkie rodzaje cery 50ml Promocja

MACROVITA Olive.elia Time Repair naturalny krem przeciwzmarszczkowy na noc z bio-oliwą i awokado wszystkie rodzaje cery 50ml

99,90 zł brutto/1szt.99.90 pkt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119,90 zł/1szt.-16% Cena regularna: 119,90 zł brutto/1szt.-17%(199,80 zł / 100ml brutto)
MACROVITA BABIES pianka do kąpieli i szampon dla dzieci 2w1 owies & miód 300ml

MACROVITA BABIES pianka do kąpieli i szampon dla dzieci 2w1 owies & miód 300ml

59,90 zł brutto/1szt.59.90 pkt.(19,97 zł / 100ml brutto)
pixel