Składniki niepożądane w kosmetykach

Kosmetyki MACROVITA łączą w sobie bogactwo ekstraktów z ekologicznie uprawianych oliwek z wieloma cennymi substancjami pochodzenia organicznego oraz witaminami. Naturalne kosmetyki MACROVITA intensywnie pobudzają komórki skóry, mają działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz ściągające, a przede wszystkim skutecznie nawilżają.
 
Silne właściwości przeciwutleniające oznaczają, że składniki kosmetyków przeciwdziałają powstawaniu lub uczestniczą w niszczeniu wolnych rodników - związków odpowiadających za starzenie się komórek oraz powstawanie procesów chorobowych. Kosmetyki MACROVITA są przyjemne w użyciu oraz doskonale się wchłaniają nie pozostawiając tłustej warstwy. Dzięki temu kosmetyki MACROVITA działają niezwykle korzystnie i zapewniają idealną, naturalną pielęgnację twarzy, ciała i włosów.

W trosce o jak najlepsze działanie, kosmetyki MACROVITA nie zawierają składników uznawanych za szkodliwe i takich, które narażałyby Twoją skórę na działanie szkodliwych środków chemicznych. Dlatego kosmetyki MACROVITA nie zawierają wskazanych poniżej składników, a szampony MACROVITA dodatkowo są wolne od SLS i SLES oraz nie zawierają SILIKONÓW. Co istotne, składniki aktywne naszych kosmetyków w dużej mierze pochodzą z certyfikowanych plantacji ekologicznych. 
 
Kosmetyki MACROVITA:

pixel