PROGRAMY PARTNERSKIE

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM
Programy partnerskie sklepu MACROVITA.pl to propozycja dla właścicieli lub administratorów stron, sklepów czy blogów internetowych. Pozwalają zarabiać na promocji sklepu lub konkretnych produktów. Skorzystaj z programu partnerskiego MACROVITA i otrzymuj atrakcyjną prowizję za każde zrealizowane zamówienie zainicjowane przez materiał reklamowy na Twojej witrynie!

Po rejestracji na stronie MACROVITA.pl wybierz materiał reklamowy i umieść kod do linku na swojej stronie. Będziesz otrzymywać prowizje za każde zamówienie zrealizowane dzięki banerowi reklamowemu w Twojej witrynie.

Szczegóły TUTAJ (pełna zawartość strony dostępna dla zalogowanych).

Korzyści ze współpracy:

  • bezpłatne uczestnictwo
  • atrakcyjne wynagrodzenie - prowizja od zamówień
  • szeroka gama materiałów reklamowych
  • najwyższe standardy obsługi klientów i jakość kosmetyków naturalnych MACROVITA

 

W ramach programów partnerskich współpracujemy indywidualnie lub w poniższych systemach:

WEBEPARTNERS
WebePartners to sieć afiliacyjna dedykowana e-commrece, która działa na rynku efektywnościowego marketingu afiliacyjnego od 2009. WebePartners zapewnia bezpieczne rozliczanie transakcji pomiędzy naszym sklepem a partnerami i dba o ich weryfikację. Strona naszego programu wraz z dalszymi wskazówkami współpracy znajduje się TUTAJ (otwiera się w nowym oknie)

Masz pytania dotyczące współpracy z WEBEPARTNERS?
Skontaktuj się: bok@webepartners.pl

* * *

Kosmetyki naturalne MACROVITA od ponad 30 lat dostarczają Klientom radości i pozytywnych emocji z zaskakujących efektów ich stosowania. Zawierają bogactwo ponad 200 naturalnych składników (również z certyfikatem ECOCERT). Nasze kosmetyki pochodzą z Grecji, w której natura ma swoje najpiękniejsze oblicze.

Nasze kosmetyki nie zawierają parabenów, pochodnych ropy naftowej lub genetycznie zmutowanych substancji, są wolne od wazeliny i glikolu propylenowego. MACROVITA to kosmetyki skuteczne, nagrodzone (dwukrotny tytuł BEST BEAUTY BUYS Magazynu InStyle oraz tytuł DOBRA MARKA 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii kosmetyków naturalnych z ekstraktem z oliwek nadany przez redakcję Forum Biznesu oraz Biznes Trendy pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk) i uzyskujące pozytywne opinie osób najważniejszych, tj. naszych Klientów.

Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixel