Darmowa dostawa od 50,00 zł

PROGRAMY PARTNERSKIE

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM
Programy partnerskie sklepu MACROVITA.pl to propozycja dla właścicieli lub administratorów stron, sklepów czy blogów internetowych. Pozwalają zarabiać na promocji sklepu lub konkretnych produktów. Skorzystaj z programu partnerskiego MACROVITA i otrzymuj atrakcyjną prowizję za każde zrealizowane zamówienie zainicjowane przez materiał reklamowy na Twojej witrynie!

Po rejestracji na stronie MACROVITA.pl wybierz materiał reklamowy i umieść kod do linku na swojej stronie. Będziesz otrzymywać prowizje za każde zamówienie zrealizowane dzięki banerowi reklamowemu w Twojej witrynie.

Szczegóły TUTAJ (pełna zawartość strony dostępna dla zalogowanych).

Korzyści ze współpracy:

  • bezpłatne uczestnictwo
  • atrakcyjne wynagrodzenie - prowizja od zamówień
  • szeroka gama materiałów reklamowych
  • najwyższe standardy obsługi klientów i jakość kosmetyków naturalnych MACROVITA

 

W ramach programów partnerskich współpracujemy indywidualnie lub w poniższych systemach:

WEBEPARTNERS
WebePartners to sieć afiliacyjna dedykowana e-commrece, która działa na rynku efektywnościowego marketingu afiliacyjnego od 2009. WebePartners zapewnia bezpieczne rozliczanie transakcji pomiędzy naszym sklepem a partnerami i dba o ich weryfikację. Strona naszego programu wraz z dalszymi wskazówkami współpracy znajduje się TUTAJ (otwiera się w nowym oknie)

Masz pytania dotyczące współpracy z WEBEPARTNERS?
Skontaktuj się: bok@webepartners.pl

* * *

Kosmetyki naturalne MACROVITA od ponad 30 lat dostarczają Klientom radości i pozytywnych emocji z zaskakujących efektów ich stosowania. Zawierają bogactwo ponad 200 naturalnych składników (również z certyfikatem ECOCERT). Nasze kosmetyki pochodzą z Grecji, w której natura ma swoje najpiękniejsze oblicze.

Nasze kosmetyki nie zawierają parabenów, pochodnych ropy naftowej lub genetycznie zmutowanych substancji, są wolne od wazeliny i glikolu propylenowego. MACROVITA to kosmetyki skuteczne, nagrodzone (dwukrotny tytuł BEST BEAUTY BUYS Magazynu InStyle oraz tytuł DOBRA MARKA 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii kosmetyków naturalnych z ekstraktem z oliwek nadany przez redakcję Forum Biznesu oraz Biznes Trendy pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk) i uzyskujące pozytywne opinie osób najważniejszych, tj. naszych Klientów.

Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixel