Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

PROGRAM PARTNERSKI POLECAM KOSMETYKI MACROVITA

Używasz kosmetyków MACROVITA i wiesz, że są to kosmetyki godne polecenia?
Poleć je swoim Znajomym! Za polecenie otrzymasz aż 20 zł w formie bonu towarowego!

Bon wymienisz na zakupy w MACROVITA.pl. Osobą polecającą może być każdy Klient sklepu, który posiada konto w MACROVITA.pl (jest zarejestrowanym Klientem sklepu - posiada login i hasło).

JAK OTRZYMAĆ BON O WARTOŚCI 20 PLN?

1. Posiadasz konto w MACROVITA.pl i zrealizowaliśmy dla Ciebie co najmniej jedno zamówienie – możesz polecać nasz sklep! Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym Klientem, zarejestruj się i złóż zamówienie, które dla Ciebie zrealizujemy.

2. Poleć MACROVITA.pl innej osobie. Osoba polecana powinna zarejestrować się w sklepie MACROVITA.pl i złożyć zamówienie. Podczas składania zamówienia osoba polecona musi wpisać prawidłowo Twój adres e-mail (ten sam, który podałeś w naszym sklepie zakładając konto). Adres e-mail osoby polecającej powinien być wpisany w polu „Uwagi dla osoby realizującej zamówienie”.

3. Zamówienie osoby polecanej musi zostać przez nas zrealizowane i odebrane.

4. W terminie 20 dni po upływie miesiąca, w którym nastąpiła realizacja (wysyłka) zamówienia dla poleconej osoby, otrzymasz od nas e-mail z bonem towarowym. Za Twoje kolejne zamówienie w MACROVITA.pl możesz zatem zapłacić 20 zł mniej! Minimalna wartość zamówienia z użyciem bonu towarowego to 100 zł. Do jednego zamówienia może być użyty tylko jeden bon. Rabat 20 zł nie obniża ceny produktów będących w promocji. Z bonu towarowego będziesz mógł skorzystać w przeciągu kolejnych 60 dni.

WAŻNE INFORMACJE:
Nowego Klienta można polecić tylko jeden raz. Jeśli osoba polecona jest już naszym Klientem - nie przyznamy bonu towarowego. Pamiętaj, że bon towarowy ma określony termin ważności. Po upływie tego terminu nie będzie można go zrealizować.

<<< POWRÓT

Polecane

MACROVITA BALSAM PO GOLENIU z bawełną i bio-chmielem 100ml

MACROVITA BALSAM PO GOLENIU z bawełną i bio-chmielem 100ml

74,90 zł brutto74.90 pkt.
74,90 zł / 100ml brutto
pixel