O FIRMIE MACROVITA

Jerzy i Elżbieta Vassilakaki

Dwie niespokojne dusze z globalną wizją
 
Firma kosmetyczna MACROVITA została założona w Grecji, w roku 1984, przez Jerzego i Elżbietę Vassilakaki. Obydwoje ukończyli swoje studia ekonomiczne i przez wiele lat pełnili funkcje kierownicze w przedsiębiorstwach przemysłowych. Ich wrażliwość oraz zdolność przewidywania pozwoliły już wtedy dostrzec nadchodzącą globalną zmianę polegającą na pragnieniu prowadzenia życia w zgodzie z naturą i szeroko rozumiany rozwój świadomości ekologicznej wśród społeczeństw. Z tego powodu, Państwo Vassilakaki postanowili założyć firmę kosmetyczną MACROVITA i tym samym połączyć swoją wiedzę, umiejętności, ambicję oraz kreatywność.
 
Dzięki ich wytrwałości w nieustających, innowacyjnych badaniach nad wykorzystaniem naturalnych składników, MACROVITA osiągnęła ugruntowaną pozycję.

Do dziś MACROVITA pozostaje w czołówce firm kosmetycznych, które nieustająco odpowiadają na wzrastające oczekiwania konsumentów w zakresie naturalnych, innowacyjnych i zawsze skutecznych, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

MACROVITA ma ugruntowaną pozycję na rynku greckim ...
 
Kosmetyki MACROVITA są dostępne w Grecji już od 1984 roku. Są dystrybuowane w sieci ponad 2500 aptek oraz w najlepszych sklepach z ekologiczną żywnością i kosmetykami.

Każdego dnia rośnie liczba punktów sprzedaży oraz rzesza zadowolonych Klientów. Średnia roczna stopa wzrostu w ciągu ostatnich lat sięga 30%.
 
... ale wyobraża sobie świat bez granic!

W tym celu od 2002 r. MACROVITA systematycznie buduje nowy, globalny wizerunek. Starania firmy skupiają się na dalszym doskonaleniu produktów i estetyki ich opakowań w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających Klientów wywodzących się z różnych kultur i narodowości. Codzienna praca skupia się również na dostosowaniu składu produktów do specyficznych wymagań prawnych poszczególnych państw.

Nasze kosmetyki pochodzą z Grecji, w której natura ma swoje najpiękniejsze oblicze.

Rezultaty tych starań są szybko zauważalne. MACROVITA jest już obecna na wielu światowych rynkach, np. na rynku USA, Australii, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Czech, Cypru… a teraz te uznane produkty są również dostępne dla Klientów w Polsce!

Polecane

pixel