MACROVITA już w Polsce!

2011-07-20
MACROVITA już w Polsce!

2011-07-20
 
W dzisiejszych czasach naturalność nie jest już niczym oczywistym i staje się coraz bardziej pożądana. Ludzie cierpią z powodu wielu substancji chemicznych i zanieczyszczeń wszechobecnych w otaczającym nas środowisku. Mogą one być powodem wielu chorób i reakcji alergicznych.
 
D
latego zdecydowaliśmy się zaoferować Klientom w Polsce kosmetyki MACROVITA  - BEZ OLEJÓW MINERALNYCH, BEZ PARABENÓW, BEZ GENETYCZNIE MODYFIKOWANYCH SKŁADNIKÓW, BEZ GLIKOLU PROPYLOWEGO. Kosmetyki MACROVITA wytwarzane są ze składników naturalnych - łączą w sobie bogactwo ekstraktów z ekologicznie uprawianych oliwek z wieloma cennymi substancjami pochodzenia organicznego oraz witaminami.
 
Naturalne kosmetyki MACROVITA intensywnie pobudzają komórki skóry, mają działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz ściągające, a przede wszystkim skutecznie nawilżają. Bazą do ich wytworzenia jest oliwa z oliwek od wieków doceniana za zdumiewająco pozytywny wpływ na ludzką skórę.
 
W odróżnieniu od innych kosmetyków konserwanty chemiczne (parabeny) zostały zastąpione głównie składnikami pochodzenia naturalnego. Również poszczególne składniki, z których produkowane są kosmetyki MACROVITA, są wolne od parabenów, tj. chemicznych środków konserwujących.
 
Te wyjątkowo naturalne kosmetyki są przyjemne w użyciu oraz doskonale się wchłaniają nie pozostawiając tłustej warstwy. Dzięki temu kosmetyki MACROVITA działają niezwykle korzystnie i zapewniają idealną, naturalną pielęgnację twarzy, ciała i włosów.
 
MACROVITA jest już obecna na wielu światowych rynkach, np. na rynku USA, AUSTRALII, NIEMIEC, WŁOCH, SZWAJCARII, CZECH, CYPRU? a teraz te uznane produkty są również dostępne dla Klientów w POLSCE!
 
Zapraszamy!
Zespół MACROVITA.pl

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2011
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel