Darmowa dostawa od 50,00 zł

WANILIA

Wanilia jest jednym z częściej stosowanych składników kosmetycznych. Ceniona jest szczególnie ze względu na swoje własności aromatyczne w niezliczonych zastosowaniach. Poza charakterystycznym, przyjemnym zapachem, wanilia, jako substrat produktów kosmetycznych znakomicie sprawdza się również w pielęgnacji skóry.

Wanilia jest dobrym środkiem zmiękczającym, co szczególnie cieszy się upodobaniem konsumentów szamponów do włosów oraz płynów pielęgnacyjnych do ciała. Powierzchnia skóry zdaje się być gładsza, a także lepiej nawilżona, a włosy przyjemniejsze w dotyku i łatwiejsze w układaniu.

Wanilia wykazuje własności regenerujące, dzięki czemu działa odmładzająco na skórę, zapobiegając jednocześnie jej wysuszeniu i utracie właściwego napięcia. Potwierdzono także właściwość antyoksydacyjną wanilii, co z kolei zapewnia zachowanie prawidłowej struktury powierzchni skóry, co również pozwala zachować jej dobrą kondycję i świeżość.

Każdy preparat z zawartością wanilii cechuje się niepowtarzalnym zapachem, którego działanie zostało docenione w aromaterapii. Aromat wanilii działa odprężająco i stymuluje dobre samopoczucie. Stosowanie wanilii relaksuje, a także poprawia koncentrację.
 
WRÓĆ DO SPISU TREŚCI >>>

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel