Odbiór osobisty zamówień z MACROVITA.pl

Ponad 30.000 punktów odbioru w całej Polsce!
Twoje ulubione kosmetyki MACROVITA odbierzesz nawet następnego dnia po dniu nadania przez nas przesyłki!

Paczkomaty InPost – ponad 20.000 punktów odbioru

Paczkomaty InPost to sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Maksymalnie po 2-3 dniach roboczych paczka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie Paczkomatu, przy czym aż 98% przesyłek do Paczkomatów jest dostarczana następnego dnia.

Otrzymasz SMS i e-mail z kodem niezbędnym do odbioru paczki, gdy Twoja paczka dotrze do Paczkomatu. Dzięki komunikatom pojawiającym się na ekranie Paczkomatu krok po kroku dowiesz się jak odebrać przesyłkę. Paczka będzie czekać na Ciebie przez 48 godzin. Po tym terminie paczka zostanie zwrócona do naszego sklepu.

ORLEN Paczka – ponad 6.500 punktów odbioru

ORLEN Paczka to szybka i rzetelna usługa utworzona na bazie ogólnopolskiej sieci sprzedaży firmy RUCH oraz w punktach partnerskich RUCH, a także na wybranych stacjach ORLEN. W ciągu 2-3 dni roboczych od nadania przez nas paczki powinieneś otrzymasz SMS z adresem, pod którym czeka na Ciebie paczka. W SMS znajduje się również kod odbioru. Udaj się do wskazanego punktu. Podaj kod odbioru pracownikowi punktu, a niezwłocznie otrzymasz swoje zamówienie!

Na odbiór zamówienia masz 3 dni robocze. Po tym terminie paczka zostanie zwrócona do naszego sklepu.

Poczta Polska - odbiór w PUNKCIE – kilkanaście tysięcy punktów odbioru

Przesyłka dostarczana przez Pocztę Polską do wybranego przez Ciebie punktu: placówki pocztowej, sklepu Żabka, na stację ORLEN lub do kiosku RUCHU czy automatu w sklepie Biedronka. Odbiór w Punkcie to wygodne rozwiązanie, umożliwiające odebranie przesyłki w dogodnym miejscu i czasie, przy okazji codziennych czynności.

Zwróć uwagę na prawidłowe podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego (podanie jest OBOWIĄZKOWE). Możesz śledzić przesyłkę on-line, a gdy będzie gotowa do odbioru, otrzymasz powiadomienie SMS albo e-mail. Przesyłki są przekazywane bezpośrednio do rąk odbiorcy, po stwierdzeniu tożsamości i uzyskaniu pokwitowania odbioru. Twoja paczka jest ubezpieczona.

Kliknij i sprawdź pozostałe formy dostawy zamówień >>>

Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixel