Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KOMPLEKS WITAMIN E+C+F

Kompleks witamin E+C+F, które mają zasadniczy wpływ na zachowanie prawidłowej kondycji skóry, zapewnia zwielokrotnienie efektów, jakie dają samoistnie występujące w kosmetykach witaminy. Kompleks witaminowy potęguje właściwości syntetyzujące kolagenu, tym samym opóźniając starzenie skóry i zapobiegając powstawaniu zmarszczek. Ponadto przeciwdziała pojawianiu się zaczerwień i przebarwień.
 
Witaminy E+C+F wykazują do tego właściwości oczyszczające i detoksykujące, co pozwala na utrzymanie prawidłowej struktury skóry, a także zachowanie wrażenia świeżości i gładkości cery. Ważnym zastosowaniem kompleksu witaminowego jest podtrzymywanie właściwego poziomu nawilżenia skóry oraz wytwarzanie na powierzchni skóry naturalnego filmu ochronnego.
 
W przemyśle kosmetycznym szczególnie cenione są własności antyoksydacyjne witamin E+C+F. Jako przeciwutleniacze, witaminy te efektywnie zwalczają wolne rodniki i pomagają zachować właściwe funkcjonowanie systemu antyoksydacyjnego skóry, przeciwdziałając jej zwiotczeniu i przesuszeniu. Udowodniono naukowo, że cecha ta skutecznie przeciwdziała przyspieszonemu starzeniu się skóry i pomaga zachować zdrowy wygląd i właściwe funkcjonowanie skóry.
 
WRÓĆ DO SPISU TREŚCI >>>

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel