ISO-SLIM COMPLEX™

ISO-SLIM COMPLEX™ to przełomowe osiągnięcie przemysłu kosmetycznego w pielęgnacji skóry. To zestawienie naturalnych substratów - izoflawonoidów, wyciągu z wodorostów, karnityny oraz kofeiny w znakomity sposób wpływa na skórę. Zawarte w kompleksie składniki stymulują m. in. syntezę kolagenu, który jest zasadniczym budulcem skóry. Ponadto przyspieszają metabolizm komórek lipidowych uniemożliwiając lub ograniczając odkładanie się tłuszczy.

Skuteczność surowca potwierdzona została klinicznie. Badania udowodniły, że właściwości kompleksu pozwalają zredukować celluilit o jedną trzecią, natomiast ujędrnienie skóry ulega poprawie aż o 60%.

Innym wykładnikiem dobroczynnego działania ISO-SLIM COMPLEX™ jest wyraźne zmniejszenie obwodu w biodrach u testujących go użytkowniczek. Stosowanie kompleksu w bardzo szybkim tempie przynosi pierwsze, widoczne rezultaty. Używanie kosmetyków z jego zawartością gwarantuje zachowanie pożądanej jędrności skóry, istotną redukcję cellulitu, spłycenie zmarszczek oraz pełen witalności, atrakcyjny, zdrowy wygląd.
 
WRÓĆ DO SPISU TREŚCI >>>

pixel