Darmowa dostawa od 50,00 zł

FILOZOFIA MARKI MACROVITA

W dzisiejszych czasach naturalność nie jest już niczym oczywistym i staje się coraz bardziej pożądana. Ludzie cierpią z powodu wielu substancji chemicznych i zanieczyszczeń wszechobecnych w otaczającym nas środowisku. Mogą one być powodem wielu chorób i reakcji alergicznych.
 
Dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować Klientom w Polsce kosmetyki wytwarzane ze składników naturalnych. Bazą do ich wytworzenia jest organiczna oliwa z oliwek od wieków doceniana za zdumiewająco pozytywny wpływ na ludzką skórę.
 
Składniki kosmetyków MACROVITA pochodzą głównie z upraw ekologicznych nadzorowanych przez profesjonalistów. W odróżnieniu od innych kosmetyków konserwanty chemiczne (parabeny) zostały zastąpione głównie składnikami pochodzenia naturalnego. Również poszczególne składniki, z których wytwarzane są kosmetyki MACROVITA, są wolne od parabenów, tj. chemicznych środków konserwujących.
 
Kosmetyki MACROVITA zostały opracowane z uwzględnieniem następujących priorytetów:

  • fitogeniczne, a więc składniki aktywne pochodzenia roślinnego, wyróżniają się szczególnie korzystnymi właściwościami potwierdzonymi w badaniach "in vitro" oraz badaniach "in vivo". Większość tych substancji to składniki organiczne pochodzące z plantacji ekologicznych. Są uprawiane zgodnie z normami rolnictwa ekologicznego - bez nawozów sztucznych, bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów (GMO), z troską o środowisko naturalne i bezpieczeństwo zwierząt.
  • dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki, kosmetyki MACROVITA mają udokumentowaną skuteczność, są przebadane pod względem ich składu mikrobiologicznego oraz pozytywnie przeszły testy dermatologiczne.
  • nie zawierają pochodnych ropy naftowej lub genetycznie zmutowanych substancji, są przyjazne dla środowiska oraz nie są i nigdy nie były testowane na zwierzętach.
  • zawierają najbardziej łagodne konserwanty z dostępnych w nowoczesnej kosmetologii, zawsze przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki realizacji pionierskiego projektu „zastąpienia parabenów składnikami pochodzenia roślinnego” żaden z produktów MACROVITA nie zawiera parabenów, tj. chemicznych konserwantów.
  • w trosce o delikatną skórę głowy i zapewnienie skutecznej pielęgnacji szampony marki MACROVITA są wolne od SLS (Sodium Lauryl Sulfate) oraz SLES (Sodium Laureth Sulfate).
  • kosmetyki MACROVITA są systematycznie udoskonalane oraz podążają za najnowszymi osiągnięciami nauki w celu zachowania kluczowego miejsca w kosmetologii.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel