Drugi kosmetyk GRATIS! Naturalnie!

2013-01-04
Drugi kosmetyk GRATIS! Naturalnie!

4 stycznia 2013 r.
 
Wybierz swój ulubiony zapach i zamów wyjątkowe, naturalne masło do ciała MACROVITA!
Drugie masło o wartości 47,90 zł otrzymasz od nas w prezencie!
 
Aby skorzystać z promocji wpisz nazwę wybranego masła podczas składania zamówienia
w polu ?Uwagi dla osoby realizującej zamówienie?.
 
Do wyboru jest masło PAPAYASPA lub OLIVE OIL.
Masło nawilża, odżywia i rewitalizuje skórę pozostawiając ją miękką, gładką i przyjemnie pachnącą. Dzięki składnikom aktywnym naturalnego pochodzenia sprawia, że skóra jest wyraźnie odmłodzona. 
To nasz BESTSELLER!
 
Ilość promocyjnych zestawów jest ograniczona. Promocja ważna tylko do 18 stycznia 2013 r., ale nie później niż do wyczerpania zapasów. Nie są objęte promocją zamówienia bez zakupionego masła do ciała o poj. 200ml lub bez wpisanej nazwy drugiego masła (gratisowego) w polu przeznaczonym na uwagi. Limit produktów gratisowych dla jednej osoby w całym okresie trwania promocji wynosi 1 szt. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.
 
Skorzystaj już teraz!
 
 
POZNAJ MACROVITĘ
 
Składniki kosmetyków MACROVITA pochodzą z kontrolowanych upraw organicznych i wyróżniają się wysoką skutecznością potwierdzoną badaniami. Bogactwo wyszukanych składników pozytywnie wpływa na nasze ciało, skórę oraz włosy.
 
Kosmetyki MACROVITA są wolne od parabenów, tj. chemicznych konserwantów, olejów mineralnych (pochodne ropy naftowej), wazeliny, glikolu propylenowego i genetycznie modyfikowanych ekstraktów (GMO FREE).

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2013
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel